28 травня 2022 року (05322) 2-18-44 Мапа сайту

Відповідалтьна за виховну роботу асистент, к. мед. н. Соколовська В.М.

Виховна робота на кафедрі проводиться згідно плану виховної роботи академії та плану виховної роботи кафедри, який затверджений кафедральними зборами на початку навчального року. Питання виховної роботи з лікарями-курсантами та лікарями-інтернами систематично розглядаються на кафедральних засіданнях 1 раз у місяць.

На кафедрі в наявності списки кураторів, затверджені на кафедральному засіданні та наказом ректора. У кураторів є журнали з виховної роботи,  в якому відображено план заходів з проведення виховної роботи в групах, дані про інтернів та курсантів.

В позаурочний час організовуються відвідування музеїв міста, виставок, драматичного театру ім. Гоголя, екскурсії по місту, цікаві зустрічі.

На кафедрі виготовлений новий стенд із виховної роботи, який вміщує всі види виховної діяльності та на якому представлені державна символіка, символіка м. Полтава, плани виховної роботи та найцікавіші заходи з виховної роботи.

Співробітники кафедри постійно приймають участь у спартакіадах академії, займали перші та другі місця у змаганнях із шахматів, шашок.

Велику увагу кафедра приділяє культурно-масовій роботі, яка заключається у відвідуванні музеїв та пам’ятних місць м. Полтави.